Přemýšleli jste už někdy nad smyslem lidské existence? Možná se vám to zdá už moc velká filozofie, nebo vám to připadá jako zbytečnost, ale co kdybychom se na chvíli pozastavili a podívali se na život z jiné stránky? Kdy se zrodí v mysli nejvíce nápadů? Právě tehdy, když člověk začíná pochybovat!

Existuje něco po smrti?
Toť otázka…Jedni tvrdí, že určitě, i když to není hmatatelné, pragmatici zase mají na tuto problematiku jiný názor. Jedno je jasné, žádné důkazy nejsou, nic není vědecky dokázáno, ale přesto nad tímto problém visí jeden velký otazník. Máme totiž příběhy lidí, kteří prožili klinickou smrt, a od té doby se většině těchto pacientů změnil život. Tvrdí, že už se smrti nebojí, naopak na to, co prožili, vzpomínají s láskou dodnes.

Tunel, nadpozemské postavy
Ptáte se, lidé někdy mezi životem a smrtí viděli?Zapomeňte na hromadu jídla z luxusní Moderní kuchyně https://www.kuchynedusek.cz/kuchyne/moderni-kuchyne/  https://www.kuchynedusek.cz/kuchyne/moderni-kuchyne/ , ani žádné Ferrari. Osoby, které zažili tuto zkušenost, popisují nejčastěji cestu tunelem, z kterého když vylezli, uviděli nadpozemské, nádherné bytosti, že by anděly? Těžko říct, sami dotyční to nedokážou popsat. Tvrdí, že cítili lásku a neskutečnou vděčnost, zkrátka a dobře harmonii nejvyšší. Vůbec se jim nechtělo „zpátky na zem“ vracet, ale jakýsi hlas jim řekl, že ještě musí dokončit nějaký úkol v životě, a tak se „duše vrátila zpět do těla.“