Nemusí se to zdát pravděpodobné, ale i jediná části interiéru může změnit hodně. Stačí si vybrat správně a dát si na svůj výběr dostatek času. samonosné schodiště na míru vám poskytne nejen skvělou oporu a pocit bezpečí, ale také působí jako nádherný a jedinečný bytový doplněk, kterým se budete moci chlubit. Jeho údržba je navíc velmi jednoduchá, a to především díky kvalitním materiálům, ze kterého naše báječné konstrukce vyrábíme.
 
Široký výběr je při nákupu základ
Ke spokojenosti během výběru a nákupu jakéhokoli produktu potřebujete pořádný výběr. Přesně to vám nabízíme, a to včetně možnosti si vlastní výrobek navrhnout. Možností je skutečně mnoho, a to zejména dřevo, mramor, sklo, umělý kámen, pororošty, ale také protiskluzový plech. Tyto materiály lze libovolně kombinovat a vytvořit skutečnou jedinečnost. Navíc si můžete vybrat i povrchovou úpravu, a to leštění, broušení, lakování, voskování, nebo barevné práškování.
 
Na hotový produkt nebudete muset dlouho čekat
Výroba i s montáží nám zabere pouze šest až osm týdnů, což u produktu tohoto druhu není skutečně příliš. Navíc vám poskytneme možnost dozvědět se cenu předem díky nezávazné poptávce a naši odborníci vám s výběrem také samozřejmě velmi rádi poradí.
 
Využijte každého koutku svého domova
Samonosné schody mají mnoho výhod, přičemž tou největší je rozhodně prostor, který pod nimi vznikne díky tomu, že nepotřebují žádnou podporu. Navíc je můžete mít v různých stylech, snadno se umisťují do jakéhokoli prostoru a jednotlivé schodnice můžete i ozvláštnit podsvícením.